Zevk Almak İsteyen Bayan Model Yasemin

İlan Detayları

  • İlan Tarihi: 28 Ağustos 2018 15:59

Açıklama

Lütfen sonuna kadar dinleyin ve çok özel bir hizmet alacağınızı bilebilirsiniz. Artı yeten tüm kafanızdaki sorunlardan kurtulmanız için de ben birebir olarak hizmet vermekteyim. Biliyorum bir erkek olarak  seçimi esnasın da soru işareti olur ya da bir kafanız da dürtü ama bunların hepsinin de gideceğinden kendiniz kadar bilebilirsiniz.

Özellikle son günler de çok fazla azgın bir bayanımdır. Buda siz değerli erkeklerin çok hoşuna gittiğini biliyorum. Eskort Bodrum Neşe ile yapacaklarınızı eğer tahmin etmek istiyorsanız telefon numaramı arayarak bunları birlikte planlama şansımız vardır.

Ben bir gün Tire ilçesin de gezerken şunu keşfettim. Çok sıcak hava olduğun da bile insanı yormuyor ve tam tersine özel dakikalar geçirmek için muhteşem bölgelerden bir tanesi. Üstüne çok sakin ve sessizdi. Hatta buraya taşınmayı bile düşünmedim değil. Bu nedenle sizlerin de sakinlik gösterileri yerine eviniz de—evim de ya da 4—5 yıldızlı oteller de özel vakit geçirebiliriz. Şimdi seks hikayesini yani benim başımdan geçen tecrübemi anlatmak istiyorum.

Yatak arkadaşı arıyorum diyen bir erkeğin araması ile biraz tuhaf laf olarak karşıladım ve mutlu olmadan duramadım. Cevap vererek her şeyini konuşmuştum. Ne zaman buluşalım, hangi güne rezervasyon almak istiyorsun, benimle nere de özel bir gün geçirmek ve mutluluktan uçmak istersin.  Hayali bile güzel demesi ile konuşmamış şu şekil de renklenmişti:

İlan ID: 8385b841fc8ef945

  

Sorun bildir

İsteğiniz işlenirken, lütfen bekleyin....

Bir Cevap Bırakın

DMCA.com Protection Status